Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Спортивний майданчик для дітей

11 червня 2017 року було розпочато роботи по створенню майданчика для дітей. Де залучилися всі бажаючі та охочі допомогти. Затрачаючи свій особистий час люди з радістю йшли на допомогу. Протягом трьох тижнів проводилися зустрічі на території для створення майданчика. Де було спочатку огороджено шинами межі, а потім почалися роботи по встановленню тренажерів та качель.

На встановлення цього обладннання необхідні були кошти, жителі села і тут не залишилися осторонь, а прийшли на допомогу.

Але всього цього могло і не бути, тільки завдяки Великокопанівській сільській раді та її керівництву ми здобули можливість отримати такий подарунок.

Хочу винести щиру подяку Великокопанівській сільській раді, а також своїм виборцям та не байдужим людям до майбутнього наших дітей. Які прийшли на допомогу та створили наш спортивний майданчик, де зможуть відпочивати та займатися наші діти.

Дякую, Вам за плідну роботу та співпрацю у встановленні тренажерів та качель для маленьких жителів наших вулиць.

Сподіваюсь і в майбутньому, що ви будете залучатися до розвитку цього починання.

З повагою ваш депутат                                                                     Слюсарев Є.С.« повернутися до списку новин