Працівники Великокопанівської сільської ради працюють над покращенням якості надання адмінісмтративних послуг

Дата: 16.09.2020 16:34

Два дні поспіль, 15 та 16 вересня 2020 року, працівники структурних підрозділів та депутати Великокопанівської сільської ради пройшли навчання з покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

Тренерка Оксана Гуненкова разом з учасниками заходу розглянули роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізацію власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг.

Після цього обговорювали питання типових проблем та належної організації надання адміністративних послуг, порядку надання адміністративних послуг і параметри якості послуг.

Цей захід відкрив для працівників відділу Центр надання адміністративних послуг Великокопанівської сільської ради серію тренінгів із вдосконалення якості надання адміністративних послуг.

Тренінг відбувся у рамках Фази впровадження Програми "U-LEAD з Європою».