Врятовано життя жінки

Дата: 29.09.2020 16:14

24 вересня соцпрацівниця Великокопанівської сільської ради Куліда І.І. як завжди поспішала до своїх підопічних-одиноких пенсіонерів у селищі Абрикосівка. Прийшовши до Буркової Н.О. дверей їй ніхто не відчиняв, але за дверима було чути прохання про допомогу. Увійшовши до будинку Ірина Іванівна побачила, що знесилена жінка лежить на підлозі та не може самостійно пересуватися.

Завдяки швидкому реагуванню соцпрацівниці були викликаний фельдшер Макаренко С.С., Івженко Р.В., працівник КП "Великокопанівське" Шапурін Є.Ю., інспектор з охорони правопорядку Романюк В.Л. які надали бабусі першу необхідну допомогу. Сусіди Сущ О.С., Коротких І.П. допомогли з доглядом та харчовими продуктами. Під керівництвом в.о. старости с-ща Абрикосівка Тимчак Л.А. було викликано карету швидкої допомоги та постраждалу, у супроводі Макаренка С.С., відправили до Олешківської лікарні.

Завдяки жителям селища Абрикосівка Великокопанівської ОТГ, які не залишилися осторонь чужих проблем, збережено життя жінки.