Великокопанівська сільська територіальна громада

Конференція на тему: «Децентралізація управління – шанси та виклики для розвитку сільської місцевості» відбулася на базі Великокопанівської ОТГ

Дата: 30.09.2020 11:34

Фото без опису

Сьогодні у Великокопанівській сільській раді проходить Конференція на тему: «Децентралізація управління – шанси та виклики для розвитку сільської місцевості».

Зазначена зустріч має на меті сприяти становленню ефективної адміністративної структури для сталого розвитку сільського господарства, починаючи з Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, через обласну адміністрацію та ОТГ до сільськогосподарських підприємств. З цією метою до участі залучаються представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, обласної адміністрації, професійних об’єднань, сільськогосподарського дорадництва голови ОТГ, тощо.

Фото без опису

У рамках реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, аграрний сектор в Україні продовжує проходити комплексний курс реформ, зокрема щодо сталого розвитку сільської місцевості, підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарського виробництва, підвищення якості та безпеки сільськогосподарської продукції, а також збереження природних ресурсів.

У питанні розвитку сільської місцевості перед Україною стоять значні виклики. Великі аграрні підприємства, які мають високу продуктивність і лише частково брати участь у розвитку сільської місцевості. Держава, на сьогодні, володіє обмеженими ресурсами для забезпечення необхідного розвитку сільських територій. Новостворені Об’єднані територіальні громади (ОТГ) знаходяться на шляху створення достатньо можливостей для ефективного децентралізованого управління і Великокопанівська ОТГ не є виключенням.