Привітання з Міжнародним Днем лікаря

Дата: 05.10.2020 09:27

З Міжнародним Днем лікаря вітаємо лікарів КНП "ЦПМСД" Великокопанівської сільської ради – головного лікаря Ковальову Ірину Сергіївну та сімейних лікарів Баєва Петра Георгійовича і Янчукова Сергія Матвійовича!

Професія лікаря - одна з найстаріших у світі, і нині залишається однією з найбільш потрібних і незамінних.

Головний лікар Ковальова Ірина Сергіївна

Кожен з нас хоча б раз у житті звертався до лікаря за допомогою і лікуванням. Адже навіть в самому початку життя людини - при народженні немовляти - безпосередню участь беруть лікарі. А сучасна охорона здоров'я і зусилля лікарів спрямовані не тільки на лікування хвороб і підтримання здоров'я людини, але і на її розвиток.

Сімейний лікар Баєв Петро Георгійович

Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму і витримки, впевненості в завтрашньому дні та успіхів у роботі.

Сімейний лікар Янчуков Сергій Матвійович