Відбувся конкурс на заміщення посад

Дата: 21.10.2020 16:27

17.09.2020 в газеті «Вісник Олешшя» було опубліковане оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад: начальника відділу з інформаційно-організаційної роботи та інвестиційної діяльності, адміністратора відділу «ЦНАП», спеціаліста II категорії з земельних питань.

20.10.2020 року відбулося засідання конкурсної комісії Великокопанівської сільської ради про заслуховування пропозицій претендентів на вакантні посади. Переможцями конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу з інформаційно-організаційної роботи та інвестиційної діяльності визначено Довженко А.Л., адміністратора відділу «ЦНАП» -  Щетину М.В., спеціаліста II категорії з земельних питань – Войцеховську О.В.

Протокол засідання конкурсної комісії Великокопанівської сільської ради  Завантажити