Дата: 03.11.2020 13:15

Великі Копані відзначають 77 річницю з Дня визволення села від німецько-фашистських окупантів.

На календарі сьогодні 3 листопада, пам’ятна і визначна дата для нашого краю.

Саме у цей день 1943 року село Великі Копані остаточно було звільнено від німецько-фашистських загарбників під час Другої світової війни.

Невимовно тяжких втрат зазнав український народ у тій страшній воєнній круговерті, що розмела, понівечила і розтоптала мільйони людських доль.

Понад 500 жителів з Великих Копанів воювали на фронтах війни, 308 з них – загинули. Всі були нагороджені орденами й медалями.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками й кому не судилося повернутися живими.

Вшанувати пам'ять загиблих та покласти квіти до Меморіалу загиблим воїнам села Великі Копані, прийшли представники Великокопанівської сільської ради, ветеранської організації, Великокопанівської школи, жителі села, працівники культурної сфери.

Пам’ятаймо героїчний подвиг уставлених визволителів України Другої світової війни!

Пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Нехай квітне і розвивається наша рідна Батьківщина, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!