Привітання до Дня працівників сільського господарства України

Дата: 13.11.2020 12:22

Фото без описуШановні жителі Великокопанівської об’єднаної територіальної громади!

15 листопада ми відзначатимемо День працівників сільського господарства України. У  цей день вітають усіх тих, хто від зорі до зорі, без вихідних і відпусток трудиться на землі. Крім того, це свято можуть по праву відзначати також працівники фермерських господарств, одноосібних особистих селянських господарств, які забезпечують всю країну молоком та м’ясом, овочами та фруктами. Це свято, присвячене всім аграріям країни, в тому числі трудівникам нашої громади.

Україну споконвіку називали житницею всієї Європи, бо сільськогосподарська продукція, вирощена нашим працьовитим народом має попит і експортується навіть за кордони нашої держави. А овочі та фрукти, вирощені на землях нашої  Великокопанівської ОТГ, високо цінують за межами Херсонщини.

Наша громада унікальна, адже кожен житель займається вирощуванням сільськогосподарської продукції. Завдяки кожному з нас, українці мають на своїх столах свіжі овочі та фрукти.

Великокопанівська сільська рада вітає жителів громади та працівників сільськогосподарських підприємств зі святом та бажає вам великих врожаїв, високих цін на ваш товар, гарних погодних умов, везіння, оптимізму та невичерпної енергії!

Щастя, здоров’я, добробуту та подальших успіхів у нелегкій праці!

Земельний відділ