Вітання сільського голови з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2020 07:00

Шановна громадо! Щиро вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

21 листопада ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.
Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогодні я щиро дякую кожному з вас  за те, що ви переймаєтесь долею нашої громади та держави, за все те, що ви робите для того, щоб світ побачив нову Україну - горду та величну. Ми вчимося сьогодні не лише боротись з ворогами - ми навчаємось чути один одного, поважати свободу та  гідність один одного. Це незаперечний доказ відродження  нації, доказ того, що наш народ об’єднався  в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни та нашої громади.

Слава Україні! Слава її Героям!

Сільський голова                                                                          Валентина Костенко