Великокопанівська сільська територіальна громада

Херсонської області

Оголошення про проведення громадських слухань про детальний план території щодо відведення гр. Широкій О.О.

Дата: 25.11.2020 09:37
Кількість переглядів: 629

Фото без опису

Великокопанівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до детального плану території щодо відведення гр. Широкій Олені Олександрівні у власність шляхом зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 6525080500:01:001:0270 із земель власності гр. Широкої Олени Олександрівни площею –  0,0347 га з призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – змінити для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для ведення комерційної діяльності) за адресою вул. Радянська, № 41 с. В. Копані, Олешківського р-ну Херсонської обл.

та проекту рішення сесії Великокопанівської сільської  ради «Про затвердження детального плану території» по відведення гр.Широкій Олені Олександрівні у власність шляхом зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 6525080500:01:001:0270 із земель власності гр. Широкої Олени Олександрівни площею –  0,0347 га з призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – змінити для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для ведення комерційної діяльності) за адресою вул. Радянська, № 41 с. В. Копані, Олешківського р-ну Херсонської обл.

1. Мета заходу – врахування громадських інтересів  жителів прилеглої території;  

2. Замовники – гр. Широка Олена Олександрівна, відповідальний за розроблення та фінансування детального плану території;

3. Розробник – ФОП Мерзлика Л.К.; 

4. Підстава для  розроблення: рішення Великокопанівської сільської ради № 270 від  26.07.2017 року «Про надання  дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Великі Копані вул. Радянська, 41»

5. Місце для ознайомлення – відділ земельних відносин містобудування та архітектури Великокопанівської сільської ради с. Великі Копані вул. К. Маркса, 79 тел. 48-339. Термін ознайомлення та подання пропозицій з 25.11.2020 року по 25.12.2020 року.

Громадські слухання проекту відбудуться 25 грудня 2020 р о 14 год.00 хв. в сесійній залі Великокопанівської сільської ради (вул. Карла Маркса,79, с. Великі Копані)

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади  Великокопанівської сільської ради  Коцар В.М., тел. 48-3-48.

 

Довідка: згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

·   повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

·  юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для  якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

·  власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої   розробляється документація, та на суміжній з нею;

·  представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

·  народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 Завантажити Проєкт рішення "Про затвердження проєкту детального плану території"

Земельний відділ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь