Конкурс на заміщення вакантних посад для відділу фінансів

Дата: 27.11.2020 09:39

Великокопанівська сільська рада   оголошує конкурс на заміщення вакантних посад для відділу фінансів:

-      начальника відділу  фінансів (1 штатна одиниця);

-   спеціаліста відділу фінансів І категорії     (1 штатна одиниця).

Для відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності:

- спеціаліста з фінансової звітності І категорії (1 штатна одиниця)

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно  володіють державною мовою, мають   вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, знання  вимог чинного законодавства  в обсязі, достатньому для виконання службових обов'язків, знання роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності не менше 2 років  та  досвід роботи на посадах підприємств, організацій, незалежно від форми власності не менше 1 року

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я  голови конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації.

- електронну декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік у паперовому та електронному вигляді;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з 26 листопада 2020 року, особисто за адресою с. Великі Копані вул. К.Маркса №79.

За довідками звертатися за телефоном 48-3-48 .