Великокопанівська сільська територіальна громада

Вітання сільського голови з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2020 08:00

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

Дорогі ветерани! Жителі громади!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

Від імені Великокопанівської громади дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть зазіханням  ворога на територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Сьогодні уже кожен розуміє, що сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Низький уклін волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які  матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.

Шановні військовослужбовці, бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Сільський голова

Великокопанівської сільської ради                                    Валентина Костенко