Великокопанівська сільська територіальна громада

Деталі про освітню програму Train the Trainers

Дата: 08.12.2020 11:11

Фото без описуЗ вересня 2020 року «Офіс з просування експорту України» у співпраці з Інститутом Маркетингу Естонії реалізують безкоштовну інноваційну освітню програму Train the Trainers. Це інтенсивна освітня програма, що дозволяє отримати необхідний обсяг знань та досвіду для здійснення консалтингової діяльності у сфері експорту, підкріпленого практичними завданнями, що виконуватимуться на базі реальних підприємств.

В рамках кожного модулю впродовж одного місяця учасники працюватимуть на базі реальних компаній, що дозволить учасникам отримати навички в різних галузях. Консолідуючи інформацію отриману в рамках кожного модулю, команди створюють освітні статті та кейс-стаді, що допоможуть підприємцям у виході на нові ринки.

Consultant’s Digest – це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми Train the Trainers для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності. Перший випуск Consultant’s digest #1 розкриває тематики маркетингу, брендингу, сторітелінгу, а також Ви зможете знайти для себе інформацію у форматі кейс-стаді про меблевий, поліграфічний та креативний сектори.

Інформацію про повний текст Consultant’s digest #1 можна знайти за посиланням https://cutt.ly/7hlSFcE .