Відбувся круглий стіл щодо існуючих шляхів допомоги жінкам, потерпілим від насилля

Дата: 08.12.2020 11:16

Фото без описуПро шляхи допомоги жінкам, потерпілим від насилля, говорили на засіданні круглого столу.

В рамках Всесвітньої акції: «16 днів проти насилля» у Великокопанівській громаді 04 грудня 2020 року відбувся круглий стіл.

Організував захід Центр надання соціальних послуг Великокопанівської сільської ради спільно з громадською організацією «Жива  - Я» з міста Херсон. До участі були запрошені психологи та соціальні педагоги шкіл та дитячих садочків Великокопанівської  територіальної громади. Учасниці заходу підіймали такі питання, як політика шкільного насильства, гендерна рівність, міжнародні та національні документи з захисту прав, які стосуються запобігання насильству стосовно жінок і домашнього насильства.