Відбулася 3 сесія VIII скликання Великокопанівської сільської ради

Дата: 23.12.2020 10:22

22 грудня 2020 року відбулася 3 сесія VIII скликання Великокопанівської сільської ради, під час якої було прийнято головний документ громади - Бюджет Великокопанівської територіальної громади на 2021 рік.

Під час засідання сільський голова Валентина Костенко привітала депутатів із Днем місцевого самоврядування та відзначила подяками депутатів минулого скликання.

Окрім цього, Валентина Дмитрівна вручила молоді громади сертифікати та свідоцтва про проходження спеціалізованого тренінгу програми "Молодіжний працівник" в рамках Програми DOBRE.

Депутатський корпус в основній частині розглянули проєкт бюджету Великокопанівської територіальної громади на 2021 рік та підтримали його одноголосно. Також було розглянуто та підтримано проєкти рішень щодо змін до Програм, про премію сільському голові, про план роботи Великокопанівської сільської ради на 2021 рік, лист від Чорнобривця, ряд бюджетних та земельних питань.