Привітання з Різдвом

Дата: 25.12.2020 07:00

Фото без описуШановні віряни Римо-Католицької церкви! Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим!

Різдво – це свято любові. Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов’язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім’ї, нації, держави. Різдво Христове закликає нас шанувати всі творіння Божі, зберігати природу – ріки, поля, ліси, тваринний світ, охороняти їх від винищення й забруднення.

У це світле свято бажаємо миру і добра, любові й щастя, добробуту, успіху і міцного здоров'я. Нехай ангел-охоронець оберігає Вас і Ваших близьких від усіх бід, а в душі запанують віра, спокій і благодать. Зі світлим святом Різдва!