Великокопанівські підприємців підготували солодкі подарунки для дітей пільгових категорій

Дата: 28.12.2020 11:09

Щороку напередодні новорічних свят підприємці Великокопанівської ТГ дарують свою увагу та турботу діткам пільгових категорій нашої громади. 2020 рік не став виключенням.

Так, Негой Наталія Іллівна подарувала 30 пакунків солодощів,

Фото без описуДолженко Лариса Петрівна – 10 шт.

та директор ПрАТ «Еко Снек Лідер» Бондаренко Роман Володимирович – 26 шт. солодких подарунків,

котрі будуть передані діткам пільгових категорій та літнім жителям нашої громади, які перебувають під опікою Великокопанівського відділу «Центр надання соціальних послуг».

Великокопанівська сільська рада висловлює вдячність та вітає небайдужих підприємців з Новим роком. Нехай проблеми й негаразди залишаться у старому, 2020 році, а 2021 рік, хай буде щедрим на добрі, радісні події, відкриє для вас гарні перспективи для розвитку власного бізнесу! Різдво Христове нехай благословить вас на нові звершення, примножить віру в щасливе майбутнє! Успіхів вам і удачі в усіх шляхетних починаннях!