Великокопанівська сільська територіальна громада

Центр розвитку громади продовжує наповнюватися меблями та технікою

Дата: 29.12.2020 10:12

Фото без опису

Великокопанівська громада продовжує отримувати меблі та техніку в рамках реалізації Плану покращення послуги (SDIP) «Освіта по-новому в Magic Art просторі» для Центру розвитку громади села Великі Копані.

Для конференц-зали отримали екран та стільці, кімнати для гуртків поповнилися стільцями, пуфами та столами, а студія звукозапису - новенькою технікою.

Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком?юнітіз ( Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 10 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській, Тернопільській, Чернівецькій, Чернігівській та Запорізькій. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надаватиме пряму допомогу 100 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.

#ПослугаДобреКопані

#ЦентрРозвиткуГромадиВеликіКопані