Молода сім'я привітала багатодітну родину з Новим роком
Дата: 30.12.2020 14:46
Кількість переглядів: 347
З Новим роком та Різдвом Христовим багатодітну родину з села Великі Копані, Афанасієвського Дениса і Людмилу та їх дітей: Олександра, Анастасію, Вікторію, Ангеліну, Кіру, Софію, привітала сім'я Перебийніс Івана та Ірини новорічними подарунками та привітанням: "НЕХАЙ 2021 РІК ВИЯВИТЬСЯ ЩАСЛИВИМ, БАГАТИМ І БАРВИСТИМ, МИРНИМ І ЯСКРАВИМ, ЗДОРОВИМ і ЧАРІВНИМ, УСПІШНИМ І БАДЬОРИМ, ПЕРСПЕКТИВНИМ І ДИВНИМ, РАДІСНИМ І ЗАХОПЛЮЮЧИМ!"
Великокопанівська сільська рада приєднується до привітань та побажань. Щиро радіємо, що в нашій громаді проживають молоді люди, які дарують свято дітям.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)