З Днем народження вітаємо сільського голову
Дата: 06.01.2021 09:31
Кількість переглядів: 466
Колектив Великокопанівської сільської ради вітає сільського голову Костенко Валентину Дмитрівну з ювілеєм!
Валентино Дмитрівно! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!
Ваш вік прекрасний! Життя ставить Вам дві п’ятірки, два «Відмінно!», але на цьому не закінчується, а тільки починається у своєму новому чудовому прояві! Вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо повноти кожного дня, радісного відчуття вранці та умиротворення щовечора! Щастя з міцним здоров’ям і душевним спокоєм! Блага для всіх рідних і близьких Вам людей і натхненності у роботі!