Веселого Різдва!
Дата: 06.01.2021 09:34
Кількість переглядів: 351
Великокопанівська громадо! Друзі та гості Великокопанівської територіальної громади!
Вітаємо з Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб у кожного в душі був мир і спокій, радість і тепло! Нехай буде багато добрих і бажаних подій, які зроблять ваше життя кращим! Любові, уваги, тільки хороших новин і прекрасного святкового дозвілля!
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)