ЩО ЧЕКАЄ ПЕНСІОНЕРІВ З 1 СІЧНЯ 2021 РОКУ

Дата: 15.01.2021 11:16

Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” з 1 січня 2021 року передбачено збільшення мінімальної заробітної плати та встановлення її на рівні 6 000,00 грн.

Враховуючи законодавчі новації, з 1 січня 2021 року відповідно до вимог ч. 2 ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) будуть перераховані пенсійні виплати осіб, які досягли 65 - річного віку, не працюють та мають необхідний страховий стаж (жінки – 30 та чоловіки — 35 років).

Для таких осіб мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється у розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, що дорівнює 2400,00 грн (6 000,00 грн x 40 %).

Перерахунок пенсії буде здійснено в автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ, тому звертатися до сервісних центрів Фонду не потрібно.