Гран-прі виборола Великокопанівська громада на Всеукраїнському онлайн-фестивалі

Дата: 20.01.2021 10:47

«Вдалося!, – говорить Андрій Пономаренко, завідувач відділу культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Великокопанівської сільської ради, –

Вдалося це тільки тому, що робили разом і в співпраці та допомозі один одному!» І ми цілком згодні!

Вітаємо народний вокальний гурт "Чисті криниці"(керівник заслужена працівниця культури України Тетяна Собко), народний драматичний колектив (керівник Юлія Кравченко), театр пісні "Максимум" (керівник Вікторія Болдирєва) Великокопанівського Будинку культури, квартет хору храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ (с. Раденськ керівник Марія Баб`як), гурт колядників с. Великі Копані (Ірина Косюк, Інна Григорєва, Катерина Калмикова, Олена Смурова), які взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі вертепів та обрядових композицій "Різдвяна зірка 2021" та своєю обрядовою композицією "Копанівська коляда вам у хату загляда" привітали всю Україну з різдвяними святами та отримали Гран-прі!

Дійсно заслужили!

«Радий, що був також залучений і хочу подякувати всім тим людям, які робили свою роботу, але, як то кажуть, залишилися «поза кадром». Всі великі молодці! Це наша ще одна «яскрава» перемога у скарбничку Великокопанівської громади.» - зазначив Андрій Пономаренко.

За його словами, вже майже реалізований проєкт з Плану покращення послуги (SDIP) «Освіта по-новому в Magic Art просторі» для Центру розвитку громади села Великі Копані (в рамках програми DOBRE) надав нам можливість, навчаючись, користуючись новим обладнанням, технікою та умовами для роботи, творити такі «композиції».

На досягнутому не зупиняємося…

#ПослугаДобреКопані

#ЦентрРозвиткуГромадиВеликіКопані