Привітання сільського голови з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2021 10:05

Фото без описуВеликокопанівська громадо!

Вітаю з Днем Соборності України!

Зараз Україна переживає непрості часи, а  поняття «соборність» та «неділимість» набули нового значення. Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним із нас, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу. Нам необхідно стати національно виразними, працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя.  А День Соборності України – це можливість в черговий раз  заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

Громадо! У день єднання, День Соборності, прийміть найщиріші побажання злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої громади та всієї України! Хай розум, воля і любов до рідної домівки згуртовують нас  для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної та могутньої України, невіддільною частиною якої є Великокопанівська сільська територіальна громада. Слава Україні!

З повагою, сільський голова Валентина Костенко