Спортивне обладнання закупили для шкіл Великокопанівської громади

Дата: 01.02.2021 09:56

Фото без описуДля організації ігрового процесу у закладах загальної середньої освіти Великокопанівської територіальної громади сільська рада та відділ освіти закупили спортивного обладнання на суму 119 тис. 650 грн.

Сьогодні молодші учні Абрикосівської та Великокопанівської шкіл можуть порадіти яскравим гімнастичним палицям, обручам, шахам, шашкам…

Минулого року школярі старшої вікової групи отримали тенісні столи, гімнастичні мати, м’ячі та ін.

Для розвитку дитини велике значення має фізичний розвиток поряд з іншими способами формування дитячого організму зокрема й особистості в цілому. Організація процесу росту дитини повинна бути побудована на активних діях із захопленням у гру. Спортивні ігри дають у цьому плані найкращий результат.

Сподіваємося, що наші діти будуть здоровими, спортивними, витривалими та в цьому не останню роль відіграватиме наша турбота.