Лісгосп запланував у цьому році насадити 12 га лісу

Дата: 02.02.2021 09:01

На 2021 рік державне підприємство «Великокопанівське лісомисливське господарство» запланувало створення 12 га лісових культур, а на наступний рік запланували засадити 75 га. Висаджування у поточному році розпочнеться вже у лютому, якщо цьому сприятимуть погодні умови.

Для того, щоб посадити хоча б гектар лісу, підготовку до цього процесу в лісогосподарських підприємствах розпочинається за рік. Одним із важливих елементів з підготовки є їх проєктування. Сам проєкт створення лісових культур складається із польових робіт, коли на лісокультурних ділянках проводиться знімання для встановлення площі, яка підлягає залісненню та камеральних робіт, під час яких обирається оптимальний варіант схем та способів змішування лісових порід, обирається метод створення культур, обробіток ґрунту перед створенням та догляд за лісом після його створення.

Польові роботи, а саме знімання по ДП «Великокопанівське ЛМГ» було виконано за допомогою приймача GPS, який забезпечує визначення точної площі лісової ділянки у польових умовах, визначення координат з високою точністю, проводить винесення меж об’єктів на місцевості.

Працівники підприємства провели знімання території для насадження лісових культур на 2022 рік площею 75 гектарів.