Проводиться консультація по зміні постачальника газу

Дата: 04.02.2021 15:53

В Абрикосівському старостинському окрузі продовжує кипіти робота по зміні постачальника газу.

Мешканці селища з грудня 2020 року отримують від працівників Великокопанівської сільської ради консультацію та допомогу для подачі заяв онлайн і формуванні пакета документів для зміни постачальника газу. Допомагає в цьому й місцева бібліотекарка.

«Кожного, хто планує скористатися даною послугою, чекаємо в приміщеннях старостинського округу та селищної бібліотеки. В Абрикосівці нараховується 322 абоненти по газу. На сьогодні вже підтверджено 102. Звертаю Вашу увагу, що на підтвердження документів, які оформлялися в бібліотеці, потрібно більше часу, бо їх відправляли поштою. Тому, прошу Вас не хвилюватися і трішки зачекати!», - говорить староста селища Любов Тимчак.

Для того, щоб отримати консультацію та допомогу для подачі заяв онлайн і формуванні пакета документів для зміни постачальника газу, беріть із собою наступні документи (паспорт власника житла, ідентифікаційний номер, ЕІС-код (надавався ПАТ «Херсонгаз», повинен бути зазначений у платіжних квитанціях), остання платіжна квитанція за газ та установчі документи на житловий будинок) й приходьте в Абрикосівський старостат та селищну бібліотеку.