Про учасників доброчинної акції "Кошик добра"

Дата: 05.02.2021 11:50

Після того, як в Абрикосівці підприємиця Матієк Ольга Анатоліївна (магазин «У Діни») започаткувала благодійну акцію «Кошик добра», у Великокопанівській громаді почали створюватися місця, де люди могли взяти продукти за потреби або покласти їх, щоб допомогти іншим.

Широка маса населення громади підтримала ініціаторів. До них долучилися посадовці, підприємці та місцеві жителі.

«Кошики добра» встановили у Великокопанівській сільській раді, ЦНАПі, Центрі розвитку Великокопанівської громади та у Добросільському сільському клубі.

До благочинної акції долучилися працівники Великокопанівської сільської ради, працівники культутри, комунальники, приватні підприємиці Літвінова Ганна Модестівна (продуктові магазини, салон «Анна», магазин «101 дрібниця», аптека) та Широка Олена Олександрівна (магазин "Сова"), сім'ї Міщенків Валерія та Лариси й Гринченків Анатолія та Ольги, жителі сіл Добросілля та Великих Копанів.

Завдяки проведеній акції, ми змогли допомогти багатьом людям, які цього потребували. Це були багатодітні родини, родини зі складними життєвими обставинами, люди, які приїхали до нашої громади на заробітки, одиноко проживаючі дідусі та бабусі, й інші. Таку допомогу, наприклад, отримала мешканка села Великі Копані пані Павліна. Вона на сьогодні являється вдовою, поховала сина, має доньку з інвалідністю. За віком та станом здоров'я земельну ділянку біля будинку обробляти не може аби прогодувати себе. Вона, одна із небагатьох людей, яким потрібна наша з вами підтримка.

«Я дякую кожному, хто цінує життя іншого та має чуйність до обділеного долею. Величезне спасибі за співпрацю, довіру та підтримку!", - говорить Шейко Ольги Іванівна, начальниця відділу «Центр надання соціальних послуг».

Відділ "Центр надання соціальних послуг" Великокопанівської сільської ради дякує всім за підтримку та участь у благодійній акції "Кошик Добра".