Великокопанівська сільська територіальна громада

207-й день народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2021 08:43

Фото без опису

Сьогодні, 10 березня 2021 року,  207-й день народження українського поета, художника та мислителя Тараса Шевченка.

У Великокопанівській громаді до цього дня відбулася низка заходів.

У Добросільському сільському клубі оформили виставку малюнків до творчості Т.Г. Шевченка «Кобзаревий шлях - очима дітей», Великокопанівські сільські бібліотеки підготували віртуальний огляд, а у Великокопанівській школі з 01.03 по 11.03.2021року проходять Шевченківські дні. У коридорі школи оформлено тематичну фотозону"Великий Кобзар". Кожен має можливість зробити фото та продекламувати поезію великого генія.

Фото без опису

Сьогодні українці в усьому світі вшановують пам'ять видатного митця, адже творчість Шевченка не втрачає актуальності й по сьогоднішній день. Постать Шевченка надихає сучасних музикантів, художників та авторів, допомагає виховувати дітей.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)