У цьом році автомобільні дороги Великокопанівської громади більш за все ремонтуватися не будуть

Дата: 11.03.2021 10:18

Стан доріг, одне із найболючіших питань Великокопанівської громади, яке залишається відкритим.

У лютому 2021 року Великокопанівська сільська рада звернулася до Департаменту інфраструктури Херсонської обласної  державної адміністрації з переліком автомобільних доріг нашої громади, які потребують ремонту. Це – під’їзд від траси М-017 до с. Добросілля (1 км), під’їзд до с-ща Абрикосівка (1 км),  Великі Копані-Абрикосівка.

Від Департаменту інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації надійшов лист, в якому зазначалося, що відповідно до затвердженого Переліку об’єктів ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах на 2021 рік, який погоджено Державним агентством автомобільних доріг України, вищезазначені ділянки доріг не увійшли до переліку, але "враховуючи необхідність проведення ремонтних робіт, зазначені об’єкти можуть бути включені до плану робіт на 2021 рік за умови отримання економії під час проведення процедур закупівлі через систему «Prozorro»".

Великокопанівська сільська рада не має коштів на проведення ремонтних робіт ділянки дороги, що веде до с-ща Абрикосівка, але всіляко намагатиметься розв'язати проблему.