Земельники підвищили свою професійність

Дата: 17.03.2021 14:03

Фото без описуПрофесіоналізація служби в органах місцевого самоврядування, й зокрема питань професійного навчання, є передумовою успішної реалізації зростаючого обсягу функцій і повноважень в процесі децентралізації та розбудови територіальних громад.

З 10 по 12 березня 2021 року в Херсонському регіональному центрі підвищення кваліфікації представниці Великокопанівської територіальної громади - начальниця відділу земельних відносин, містобудування та архітектури Олена Комар та спеціаліст із земельних питань ІІ категорії Оксана Войцеховська, підвищили кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою для фахівців із земельних питань сільських та селищних рад територіальних громад та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Навчання відбулося згідно з планом-графіком підвищення кваліфікації органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2021 рік, затвердженими розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 15 січня 2020 року № 34, погодженим обласною радою та Національним агентством України з питань державної служби в Херсонському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

Під час навчання висвітлювалися питання різного характеру:

• розвиток людського потенціалу в органах місцевого самоврядування;
  • впровадження земельної реформи в України окремі аспекти;
  • ефективність управління земельними ресурсами;
  • здійснення державного та самоврядного контролю за використанням та охороною земель;
  • особливості реалізації повноважень органів влади у сфері регулювання земельних відносин;
  • повноваження щодо розпорядження землями сільськогосподарського, несільськогосподарського призначення та особливості їх використання;
  • нормативна оцінка населених пунктів і сільськогосподарських земель населених пунктів;
  • тенденції та наслідки зміни клімату.

Упродовж трьох днів спеціалісти отримали багато нової інформації, яка необхідна у роботі земельного відділу та дасть змогу надавати мешканцям Великокопанівської громади більш розширені консультації.

Земельний відділ