Великокопанівська сільська територіальна громада

Бібліотекарі громади діляться опитом освоєння інформаційних технологій у своїй роботі

Дата: 18.03.2021 08:45

Фото без опису

Пріоритетним напрямком бібліотек Великокопанівської громади є подальше освоєння й упровадження новітніх інформаційних технологій. Ми живемо в добу, коли презентації перестали бути професійним полем піарників і медійників.

Бібліотекарям все частіше доводиться долучатися до цього складного мистецтва.

Бібліотекарка Великокопанівської сільської дитячої бібліотеки Наталя Самойлова провела навчання «Секрети успішної презентації» для своїх колег з селища Абрикосівка.

Фото без опису

Сучасна мультимедійна презентація являє собою сполучення найрізноманітніших засобів подання інформації. Поєднання динамічного зображення, звуку та дизайнерської графіки значно збільшує сприйняття інформації. Використання презентацій у процесі заходів надає можливість чітко й доступно викласти матеріал і представити його в емоційно привабливій формі.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)