Про роботу тимчасово створених пунктів обігріву

Дата: 23.03.2021 09:52

Відділ «Центр надання соціальних послуг» Великокопанівської сільської ради продовжує інформувати про свою діяльність.

Під час сильних морозів працівниці відділу постійно надавали допомогу у тимчасово створених пунктах обігріву на території громади, аби не допустити переохолодження людей в зимовий час.

За час роботи гарячими напоями пригостили близько 80 осіб. Здебільшого це були безхатченки та особи, які опинилися в складних життєвих обставинах. З цією категорією людей працівниці провели профілактичні роботи. Двом особам спеціалісти допомогли зв'язатися із рідними та допомогли повернутися додому. Одній особі допомогли потрапити до реабілітаційного центру, в якому цій людині відновили документи, надали прихисток та їжу.

У період холодів 100 осіб отримали теплий одяг в пункті передачі вживаних речей "БлагоROOM" із них 10 безхатченків.