Третя субота квітня – Всеукраїнський День довкілля

Дата: 16.04.2021 14:47

Третя субота квітня – Всеукраїнський День довкілля.

Відзначати цей день стало традицією в Україні, щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98.

Довкілля – це всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Земля, вода, повітря, флора і фауна – все це довкілля, на стан якого впливає маса чинників – від кинутого на землю недопалка, папірця до величезних сміттєзвалищ і височезних труб промислових комплексів, що отруюють димом повітря мегаполісів; від убитого заради бивнів слона десь у Центральній Африці до вирубаних декількох гектарів лісу у Закарпатті.

У третю суботу квітня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.

Недарма день благоустрою по Херсонській області заплановано провести 17 квітня 2021 року.

Великокопанівська сільська рада, як завжди долучилася до всеукраїнської ініціативи -працівники підприємств, установ та організацій вже навели на своїх прилеглих територіях належний санітарний стан.

Звертаємося до всіх жителів з пропозицією підтримати дану акцію і вийти всім разом - всією громадою, кожним домогосподарством прибрати прилеглу територію біля своїх садиб 24 та 25 квітня 2021 року на День благоустрою Великокопанівської громади.

Давайте всі разом зробимо нашу громаду ще чистішою та комфортнішою для проживання!

Земельний відділ