Розпочалася доброчинна акція "Чужих дітей не буває!"

Дата: 20.04.2021 13:24

Фото без описуНа території села Великі Копані, проживає мати-одиначка, яка народила двійню. Завдяки працівникам "Центру надання адміністративних послуг" Великокопанівської сільської ради через послугу " є Малятко" були оформлені одночасно: свідоцтва про народження дітей, статус матері - одиначки, реєстрація дітей та оформлення державної допомоги при народженні.

Сьогодні сім'я опинилася в складних життєвих обставинах тому, що затримується виплата коштів. Діткам 1,5 місяці від народження. Родина має потребу в дитячому харчуванні "Малютка" та засобах гігієни. Працівники "Центру надання соціальних послуг" Великокопанівської сільської ради проводять доброчинну акцію "ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ".

Фото без описуКожен охочий може взяти участь в доброчинній акції та допомогти дітям.

З допомогою звертайтеся за адресою: с. Великі Копані вул. Карла Маркса, 79 (приміщення адмінбудівлі Великокопанівської сільської ради).

Отже, ми розпочали! А ви з нами?