Відповідь від Верховної Ради України на депутатське звернення

Дата: 20.04.2021 14:51

Фото без опису17 лютого 2021 року під час 5 сесії VIII скликання депутати Великокопанівської сільської ради прийняли рішення №134 «Про  підвищення цін на електроенергію , природний газ ті інші тарифи для населення України» направити звернення від депутатського корпусу Великокопанівської сільської ради   до Президента України  Зеленського В.О.,Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Прем»єр –Міністра України Шмигаля Д.А.  щодо вжиття негайних заходів щодо запобігання виникненню   негативної ситуації у зв’язку з   підвищенням  цін на електроенергію , природний газ ті інші тарифи для населення  (звернення додається).

До Великокопанівської сільської ради надійшли відповіді від Верховної Ради України

та Міністерства енергетики України.