Великокопанівська сільська територіальна громада

Дата: 21.04.2021 11:20

Фото без описуВеликокопанівська громада долучилася до боротьби з наркозлочинністю на Херсонщині, підтримуючи інформаційно.

Для боротьби з розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Національній поліції України було утворено Департамент боротьби з наркозлочинністю, зокрема й Управління боротьби з наркозлочинності у Херсонській області. Одним з пріоритетних напрямків роботи підрозділу є боротьба проти розповсюдження наркотичних засобів із використанням інноваційних технологій, тобто через мережу «Інтернет».

Основною категорією осіб, які споживають наркотичні засоби та психотропні речовини, є особи віком від 16 до 45 років. Ця категорія осіб є працездатною ланкою населення, від якої залежить розвиток Херсонської області.

Якщо маєте інформацію щодо розповсюдження наркотичних засобів не мовчіть!

Телефон довіри Управління боротьби з наркозлочинності в Херсонській області (0552) 45-21-32.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)