Оголошення про проведення громадських слухань про місцеві податки та збори

Дата: 22.04.2021 09:07

Фото без описуВеликокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про встановлення місцевих податків і зборів, про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки, про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Великокопанівської сільської ради  на 2022 рік.

1. Мета заходу – врахування громадських інтересів  жителів прилеглої території;

2. Замовники Великокопанівська сільська рада.

3. розробник – Великокопанівська сільська рада.

4. Підстава для  розроблення: необхідність прийняття рішення Великокопанівської сільської ради   «Про встановлення місцевих податків і зборів, про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки, про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Великокопанівської сільської ради  на 2021 рік»

5. Місце для ознайомлення –   с. Великі Копані вул. К. Маркса, 79 тел. 48-348. Термін ознайомлення та подання пропозицій з 23.04.2021 року по 23.05.2021 року.

Громадські слухання проєкту відбудуться 24 травня  2021 р. о 14 год. 00 хв в сесійній залі Великокопанівської сільської ради (вул. Карла Маркса,79, с. Великі Копані)

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади  Великокопанівської сільської ради  Коцар В.М., тел. 48-3-48

Довідка:   пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів  і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проєктів  на місцевому рівні мають право надавати:

·   повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проєкт містобудівної документації на місцевому рівні;

·  юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для  якої розроблено відповідний проєкт містобудівної документації на місцевому рівні;

·  власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої   розробляється документація, та на суміжній з нею;

·  представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

·  народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Секретар сільської ради

Завантажити проєкт рішення