Громада розпочала акцію з благоустрою «Зробимо Україну кращою»
Дата: 23.04.2021 15:00
Кількість переглядів: 619
Установи, заклади та підприємства Великокопанівської громади долучилися до акції з благоустрою «Зробимо Україну кращою».
Колективи Абрикосівського старостинського округу, Абрикосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Абрикосівського ясла-садка "Пурпурова квітка", Великокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Центру розвитку громади, Великокопанівського СБК, КНП "ЦПМСД" провели толоки по благоустрою. Прибрали прилеглі території та прикрасили їх зеленими насадженнями дерев, кущів, квітів.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)