Ліквідаторів ЧАЕС та їх внесок пам'ятатимемо завжди!

Дата: 26.04.2021 08:50

26 квітня 1986 року сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа.

Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду.

За кількістю потерпілих від аварії Україна займає перше місце. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Росії, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії.

Маємо завжди пам’ятати тих, хто ціною власного життя та здоров’я ліквідовував наслідки цієї страшної аварії на Чорнобильській АЕС.

Колектив працівників Великокопанівської сільської ради від імені всієї громади висловлює свою вдячність за героїзм, сміливість, мужність, патріотизм та відданість своїй країні нашим ліквідаторам ЧАЕС: Катренюку Володимиру Матвійовичу, Лашевичу Леоніду Борисовичу, Кузнецову Олегу Володимировичу, Янковському Миколі Миколайовичу, Овсієнку Едуарду Володимировичу. Велика шана і низький уклін вам наші герої!