У рамках акції "Чужих дітей не буває" мати-одиначка отримала допомогу

Дата: 05.05.2021 13:21

Відділ "Центр надання соціальних послуг" Великокопанівської сільської ради висловлює свою вдячність небайдужим людям, які беруть участь у доброчинній акції "ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ".

Дякуємо за розуміння і підтримку матері-одиначки, яка опинилася в складних життєвих обставинах, двом благодійникам Дардан Олені Володимирівні за дитячу суміш "Малютка" і людині, яка виявила бажання залишитися "Інкогніто" за дитячу суміш "Малютка" та дитячий одяг.

Фото без опису Фото без опису

Сподіваємося на подальшу співпрацю в громаді та добрі людські стосунки. Бажаємо Вам здоров'я, сил, натхнення, впевненості та фінансових благословінь! Нехай Вас оточують тільки хороші люди, опромінюють чудові ідеї та здійснюються потаємні мрії!