Великокопанівська громада розпочинає роботу над покращенням здоров'я своїх мешканців

Дата: 18.05.2021 15:56

Великокопанівська громада стала переможницею в конкурсі на участь в Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я.

Конкурс отримав велику увагу — загалом до організаторів надійшло 82 пропозиції з 5 цільових регіонів (Херсонської, Дніпропетровської, Полтавської, Львівської та Рівненської областей). З них відібрали 20, які будуть брати участь у заходах проєкту. Серед обраних громад - Великокопанівська.

Ми прагнемо зміцнити здоров'я мешканці нашої громади, щоб підвищити їх рівень життя. Для цього будемо навчатися та отримувати інформаційну підтримку в межах проєкту "Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань в Україні" (коротка назва - "Діємо для здоров'я").

Найближчі декілька років плідно співпрацюватимемо з Західноукраїнський ресурсний центр!