Про результати участі громади у Програмі місцевого економічного розвитку

Дата: 28.05.2021 12:57

Від імені Великокопанівської сільської ради (територіальної громади) висловлюю ПОДЯКУ Програмі місцевого системного розвитку, що  виконувалася Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», в рамках проєкту USAID  в Україні «Підтримка аграрного і сільського розвитку» разом з Всеукраїнською асоціацією громад  за плідну співпрацю над становленням громад як ефективних управлінців власних земельних  ресурсів  та  економічного потенціалу!

Великокопанівська сільська рада (територіальна громада) з листопада 2018 року до травня 2020 року співпрацювала в партнерстві з Програмою місцевого системного розвитку.

Великокопанівську сільську раду (територіальну громаду) для участі в Програмі представляли заступник сільського голови з питань діяльності органів виконавчої влади - Коцар Валентина Миколаївна та начальник відділу земельних відносин, містобудування та архітектури - Комар Олена Валеріївна.

За весь період співпраці з проєктом спеціаліст відділу земельних відносин Великокопанівської сільської ради набувала теоретичні знання та практичні навички щодо розробки земельного майбутнього своєї громади та застосовування цих знань на практиці з використанням програмного забезпечення АгсGis, щодо перспективних напрямів використання земель, які можуть бути застосовані при розробці схеми перспективного використання земель.

У рамках цього проєкту для нашої громади була сформована база геоданих, в яку внесені дані про межі громади та населених пунктів, що увійшли до її складу, перспективи розвитку території.

І ось учора, 27 травня 2021 року, за рішенням USAID Великокопанівська сільська рада, як учасник проєкту USAID в Україні "Підтримка аграрного та сільського розвитку"  отримала  комплект комп'ютерного обладнання для оснащення робочого місця землевпорядника для допомоги  в полегшенні повсякденної роботи, яке знадобиться й для розвитку громади в цілому.

Результатом співпраці з програмою маємо:

• створений геопортал Великокопанівської ОТГ, який є актуальним джерелом інформації про громаду;
  • опубліковані на геопорталі ортофотоплани та перспективні напрямки використання території в  Великокопанівській ОТГ.

Начальник відділу земельних

відносин, містобудування та архітектури