03 червня 2021 року проходитиме Міжнародний день поля

Дата: 01.06.2021 13:32

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Інститут зрошуваного землеробства НААН спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України,  Національною академією аграрних наук України, Херсонською обласною державною адміністрацією, Департаментом розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської області 03 червня 2021 року проводитиме Міжнародний день поля «Інновації в сільському господарстві півдня України».

Під час проведення дня поля плануються наступні заходи:

•  Ознайомлення з науковими досягненнями та розробками Інституту зрошуваного землеробства НААН.
  •  Відвідування демонстраційних полігонів новітніх досягнень вітчизняної та закордонної аграрної науки в галузі селекції пшениці озимої, ячменю, кукурудзи, сої, люцерни, гороху, льону олійного, ріпаку озимого, соняшнику та технологій їх вирощування.
  •  Презентація інноваційних технологій штучного зволоження в зрошуваному землеробстві, впровадження сучасних інструментів та інформаційних засобів у польових умовах.

У рамках заходу учасникам будуть представлені селекційні досягнення вітчизняних та закордонних вчених, екологобезпечні агротехнології вирощування зернових, технічних та нішевих культур на зрошуваних і неполивних землях.

Інститут зрошуваного землеробства НААН запрошує Вас взяти

участь у Міжнародному дні поля, який проводиться на території

Інституту, с. Наддніпрянське, місто

Херсон, Україна 03 червня 2021 р.

Початок заходу 10:00 год