Великокопанівська сільська територіальна громада

Поліція звертається за допомогою у виявленні судимості приїжджих на заробітки

Дата: 07.06.2021 13:22

До уваги жителів Великокопанівської громади!

Працівники поліції повідомляють Вас про те, що стан адміністративних та кримінальних злочинів на території с. Великі Копані, с. Добросілля, с-ща Абрикосівка здебільшого залежить від величезної кількості приїжджих незареєстрованих осіб на території громади.

До наших населених пунктів приїхали на тимчасові роботи громадяни з різних областей України. Поліція неодноразово зверталася за підтримкою до жителів та наголошує про це сьогодні. У цілях безпеки Ваших осель та сімей, громадянам, яким Ви надали житло, потрібно пройти перевірку в поліційній станції села Великі Копані, для встановлення особи та наявності судимості. Кожен з Вас повинен розуміти, що в разі скоєння будь-якого злочину особою без паспортних даних, занадто важко встановити особу та притягнути до відповідальності. Чим більше буде виявлено в громаді людей, які розшукуються за злочини, тим безпечніше буде в ній жити. Закликаємо Вас до співпраці та сподіваємося на Вашу відповідальність!

Ви маєте право звернутися до працівників поліції з питань, які Вас турбують.

Якщо Вам потрібна допомога чи порада, звертайтеся до інспектора з охорони правопорядку Великокопанівської сільської ради Кудревської Неоніли Валеріївни, тел. 0507675110/

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)