Повідомлення про  оприлюднення регуляторного акту проекту рішення сесії

Дата: 11.06.2021 11:04

Відповідно до плану діяльності регуляторних актів проєкт рішення «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та права їх оренди на конкурентних засадах на території Великокопанівської сільської ради», керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, сесія  Великокопанівської сільської ради повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт - проєкт рішення  Великокопанівської сільської  ради «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та права їх оренди на конкурентних засадах на території Великокопанівської сільської ради»

Проект спрямований на додаткові надходження до бюджетів за рахунок внесення плати за придбані земельні ділянки, розширення можливостей для розвитку підприємницької діяльності за рахунок придбання земельних ділянок;  розвиток соціальної інфраструктури  в населених пунктах за рахунок додаткового надходження до бюджету коштів за придбані земельні ділянки.

Проект даного рішення розроблено відповідно до норм чинного законодавства.

Поштова та електронна адреса розробника проекту: 75131, Херсонська обл., Олешківський район, с. Великі Копані тел. 48-3-48, e-mail: rada_kopani@ukr.net

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та відповідного  аналізу регуляторного впливу.

Сільський голова                                           В.Д.Костенко