День скорботи й вшанування пам’яті жертв війни відзначили в Великих Копанях

Дата: 22.06.2021 15:55

22 червня вся українська спільнота вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Біля алеї слави загиблим воїнам села Великі Копані сьогодні, 22 червня 2021 року, відбувся мітинг, проведений Великокопанівським сільським Будинком культури. Тут зібралися представники Великокопанівської сільської ради, культури, освіти, ветеранської організації та жителі села, аби відзначити День скорботи й вшанування пам’яті жертв війни. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини й доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава героям!