Великокопанівська сільська територіальна громада

У Великокопанівських бібліотеках відзначили день Конституції України

Дата: 25.06.2021 09:50

Фото без опису

З нагоди відзначення 25-ї річниці ухвалення Конституції України у сільських бібліотеках Великокопанівської громади відбулася патріотична година «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину».

Під час проведення заходу працівниці бібліотек підбили підсумки конкурсу «Конституція у кадрі». Нагадаємо, що конкурс був оголошений на початку року. Метою конкурсу було ознайомити суспільство про те, що таке Конституція України. Схарактеризувати Конституцію, як основний Закон держави. У конкурсі взяли участь відвідувачі бібліотек нашої громади: Лисенко Максим, Золотовська Дарина, Коліна Поліна, Озарки Ростислав і Андрій, Калінкіна Аліна, Біда Катерина, Щербина Софія й Літвінова Поліна.

Учасники конкурсу отримали диплом за участь і подарунки. Протягом року вихованці відеостудії під час кіноворкшопів створили відеовітання для своїх мам і бабусь. Адже образ матері стає поряд з образом Батьківщини. Нема життя без України, бо Україна – це доля, це мати, яку не вибирають, як і долю, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі.

Переглянувши творчі роботи дітей мами й бабуся отримали задоволення та масу позитивних емоцій.

З нагоди свята працівниці бібліотек нагородили мам і бабусю дипломом «Найкраща мама і бабуся у світі».

До дня Конституції й Незалежності України у читальній залі бібліотек було оформлено виставку «Таланти нашого села», на якій було представлено творчі та креативні роботи користувачів бібліотек. Запрошуємо вас до бібліотек переглянути виставку.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)