Відгук мешканки про роботу бригади швидкої допомоги
Дата: 29.06.2021 16:04
Кількість переглядів: 557
На офіційну сторінку нашої громади в Інстаграм надійшло повідомлення, в якому мешканка села Великі Копані дякує бригаді швидкої допомоги:
"Спасибо большое нашему ОТГ за профессиональную команду скорой помощи, за такой жизненно необходимый коллектив спасателей. В течение 4 минут скорая была на вызове. Спасибо всей бригаде скорой помощи. Благодаря таким людям жизни многих людей будут спасены. Спасибо.
Спасибо за информацию фельдшеру, его совет работает".
Дякуємо за приємні слова та нагадуємо, що ми завжди чекаємо від Вас на зворотний зв'язок. Це дає можливість зрозуміти нам, чи в правильному напрямку ми рухаємося!