Вокально-естрадна студія "Легенда" - "Молитва"

Дата: 01.07.2021 10:47

Моя Україна...Край, де народилися, зросли, навчилися любити, піклуватися, надіятись і вірити...І коли плаче наша земля за своїми синами і дочками, яких так жорстоко забрала війна, плачемо і ми.. Пам`ятаємо і молимось!

Молимось за мир, за справедливість, за краще майбутнє для наших дітей. Щоб у них було дитинство, без страшного слова "війна". Щоб розквітала Україна. Щоб оберігав Господь все те, що для нас дороге.

Любіть свою землю! У кожному її куточку ми вдома - це місце благословенне Богом. Пам`ятаймо і молімося за душі тих, хто подарував нам право жити на цій землі і зустрічати нові світанки.

Вокально-естрадна студія "Легенда" Великокопанівсткого сільського Будинку культури дарує пісню "Молитва"

Пісня із р-ру Ірини Новомлинської( слова А. Бінцаровської, музика С. Родько)

Режисер-Юлія Кравченко

Зйомка, монтаж - Володимир Обертас